וציויתי את ברכתי

בימים אלו אנו עורכים בין ידידי ואוהדי ארגון "איילת השחר" מגבית שתסייע לנו לקיים את אחד הפרויקטים המיוחדים והמוצלחים שקיימים – "חברותא לשמיטה".


מטרת הפרויקט היא להביא את דבר השמיטה לכל חקלאי ברחבי הארץ ולגרום ליותר ויותר חקלאים לקבל עליהם שמירת שמיטה כהלכתה.  ואכןבחודשים האחרונים בלבד קיבלו על עצמם מעל 200 חקלאים שלא שמרו בעבר שמיטה, להשבית את שדותיהם ולקיים את המצווה בצורתה המקורית על פי הוראות ההלכה.


לצורך פעילות זו הוקם צוות מיוחד של כ20 רבנים שהוכשרו באופן מקצועי והשתלמו בפרטי ההלכות הנדרשות כדי ללמוד עם חקלאים ולגרום להם להחליט לשמור שמיטה כהלכה. הרבנים מאיישים עמדות טלפון בכולל מיוחד שהוקם לשם כך ומידי ערב הם מנהלים שיחות במטרה לחזק ולעודד את החקלאים לעמוד בניסיון הקשה והמאתגר כל כך של השבתה מוחלטת של השדות בשנה השביעית.

מספר פעמים בשבוע נוסעים הרבנים לכל קצוות הארץ למפגשים וכנסים במושבים בהם ניתן לראות מחזות מרגשים ומרוממים של חקלאים העומדים בפני הציבור כולו ומקבלים עליהם לשמור בפעם הראשונה בחייהם שמיטה כהלכה.


בנוסף הוקמה רשת הכוללים "מקדשי שביעית" לאברכים בני עליה במטרה לחזק את לימוד מסכת שביעית בעיון. ברשת נפתחו עד כה שלושה כוללים המביאים אברכים רציניים מהריכוזים החרדיים מידי יום שישי למושבים חקלאים ומרוממים את האווירה הרוחנית במקום.

בהוראתם האישית של מרנן ורבנן גדולי הדור שליט"א וכפי שבאו לידי ביטוי באופן פומבי בכנס "דבר השמיטה" שנערך בבני ברק בהשתתפותם, אנו מאמצים כוחות מעל ליכולתנו כדי להמשיך ולהרחיב את שמירת השמיטה בשנה הבעל"ט, ומבקשים מכם לסייע לנו להמשיך בכך ביתר שאת וביתר עוז.

אין לנו ספק שתרומתכם תהפוך אתכם שותפים מלאים בחיזוק שמירת השמיטה ובברכה המיוחדת והניכרת לעין שמלווה את כל העוסקים והמסייעים למצווה זו וכפי שהורה מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א שגם המסייעים בתרומה ובלימוד עם החקלאים, הינם בכלל הברכה האמורה בתורה "וציוויתי את ברכתי בשנה השישית".

התרומה מוכרת לצרכי מס בישראל ע"פ סעיף 46, ובארה"ב

נא ליצור קשר בטלפון 08-9380106 או במייל לכתובת office@ayelethashachar.org

העברה בנקאית ישירות לחשבון הבנק של איילת השחר, בנק פאג"י – 52, סניף רחובות 174, ח-ן 409011169

שלחו צ'ק לפקודת איילת השחר לת.ד. 15148 רחובות מיקוד 76150

  • If you wish to send us a check please send it to the address below:

AFO Ayelet Hashachar C/O Allen Hershberg

455 N. Formosa Ave.

L.A. CA 90036-2524

 

Tax ID# 20-1180744
 

 


Instructions for Wiring Money to Ayelet HaShachar

 

Please direct all incoming US Dollar denominated wires used to fund our account through Citibank with the following bank routing instructions:

Bank

Citibank, New York

ABA

021000089

Swift (International Wires Only)*

CITIUS33

Bank Account Name

Morgan Stanley

Bank Account Number

 

40611172

For Further Credit to

238102689 American Friends

חברותא לשמיטה | טלפון 08-9380106 | פקס 072-2766484 
הרא"ה 4 רחובות | office@ayelethashachar.org

© כל הזכויות שמורות לאיילת השחר | בניית האתר מוטי רייך | עיצוב MEZINKA